Med graverad dekor. Lockknopp i form av blomster. Invändigt förgyllning. Repor. (Vikt 1388g., höjd 13-26)
3 800 SEK | 2018-08-16 20:24 |
3 600 SEK | 2018-08-17 17:37 |
3 200 SEK | 2018-08-16 19:42 |
100 SEK | Startpris |