Stengods. Signerad med studiohand, etikettmärkt. Smärre fläckar, öra med nagg. (Längd 18)
1 600 SEK | 2018-08-19 11:51 |
1 500 SEK | 2018-08-17 01:38 |
1 400 SEK | 2018-08-19 11:49 |
1 000 SEK | 2018-08-19 11:33 |
900 SEK | 2018-08-17 22:39 |
800 SEK | 2018-08-16 22:29 |
600 SEK | 2018-08-16 22:58 |
100 SEK | 2018-08-16 18:53 |
100 SEK | Startpris |