Stengods. Handmålad dekor. Signerad med studiohand. Svans med lagning. (Längd 30)
6 200 SEK | 2018-08-19 11:55 |
6 000 SEK | 2018-08-17 06:01 |
6 000 SEK | 2018-08-19 09:01 |
5 000 SEK | 2018-08-17 01:39 |
2 500 SEK | 2018-08-16 22:29 |
350 SEK | 2018-08-16 22:57 |
250 SEK | 2018-08-16 22:32 |
150 SEK | 2018-08-16 19:43 |
100 SEK | 2018-08-16 18:53 |
100 SEK | Startpris |