Stengods. Handmålad dekor. Signerad med studiohand. Svans med lagning. (Längd 30)
6 200 SEK | 2018-08-17 06:02 |
6 000 SEK | 2018-08-17 01:40 |
2 500 SEK | 2018-08-16 22:29 |
900 SEK | 2018-08-16 22:59 |
250 SEK | 2018-08-16 22:32 |
150 SEK | 2018-08-16 19:42 |
100 SEK | 2018-08-16 18:54 |
100 SEK | Startpris |