Med handmålad dekor och förgyllning. Etikettmärkta, signerade. (Höjd 16,5)
3 200 SEK | 2018-08-17 22:22 |
3 000 SEK | 2018-08-17 13:53 |
2 300 SEK | 2018-08-17 16:14 |
2 100 SEK | 2018-08-17 07:41 |
1 600 SEK | 2018-08-17 07:13 |
1 100 SEK | 2018-08-16 23:43 |
1 000 SEK | 2018-08-16 21:56 |
800 SEK | 2018-08-16 21:38 |
700 SEK | 2018-08-16 21:09 |
400 SEK | 2018-08-16 20:58 |
300 SEK | 2018-08-16 19:18 |
150 SEK | 2018-08-16 19:00 |
100 SEK | 2018-08-16 18:48 |
100 SEK | Startpris |