Järnsmide. För fyra ljus. Vridna ljusarmar och stomme. Antika skador/lagningar. Enligt uppgift tidigare från gård i Hammerdal bye. (Höjd 54)
30 000 SEK | 2018-08-19 11:23 |
29 500 SEK | 2018-08-19 11:01 |
27 500 SEK | 2018-08-19 11:14 |
20 500 SEK | 2018-08-19 09:17 |
10 000 SEK | 2018-08-16 23:36 |
5 800 SEK | 2018-08-17 06:45 |
5 000 SEK | 2018-08-16 22:27 |
4 200 SEK | 2018-08-16 21:01 |
1 300 SEK | 2018-08-16 21:22 |
1 100 SEK | 2018-08-16 21:11 |
400 SEK | 2018-08-16 20:52 |
200 SEK | 2018-08-16 20:39 |
100 SEK | 2018-08-16 19:18 |
100 SEK | Startpris |