Betsad träkolv. Detaljer i mässing och järn. Stämplad bl.a. WS 68, CGH. Slitage. (Längd 42)
3 200 SEK | 2018-09-09 09:58 |
3 000 SEK | 2018-09-09 08:50 |
2 600 SEK | 2018-09-07 18:14 |
2 400 SEK | 2018-09-08 23:07 |
2 100 SEK | 2018-09-07 11:19 |
2 000 SEK | 2018-09-06 23:15 |
1 400 SEK | 2018-09-07 09:07 |
1 000 SEK | 2018-09-06 21:28 |
850 SEK | 2018-09-06 22:23 |
750 SEK | 2018-09-06 19:49 |
300 SEK | 2018-09-06 20:23 |
200 SEK | 2018-09-06 20:22 |
100 SEK | 2018-09-06 19:28 |
100 SEK | Startpris |