Olja på träskiva. A tergo signerad och daterad 2012. (49x40)
4 600 SEK | 2018-09-09 12:01 |
4 400 SEK | 2018-09-09 11:59 |
3 800 SEK | 2018-08-31 12:21 |
2 200 SEK | 2018-09-09 09:34 |
1 600 SEK | 2018-09-09 00:39 |
1 400 SEK | 2018-09-06 19:47 |
100 SEK | Startpris |