Olja på duk, havsbild med fiskestugor. Signerad och daterad 1991. (47x53)
21 000 SEK | 2018-09-09 11:25 |
21 000 SEK | 2018-09-09 11:57 |
15 000 SEK | 2018-09-08 23:11 |
13 000 SEK | 2018-09-08 18:26 |
10 500 SEK | 2018-09-08 09:42 |
10 500 SEK | 2018-09-08 16:23 |
3 000 SEK | 2018-09-07 00:26 |
2 000 SEK | 2018-09-06 22:38 |
500 SEK | 2018-09-06 19:52 |
200 SEK | 2018-09-06 19:15 |
100 SEK | 2018-09-06 18:51 |
100 SEK | Startpris |