Olja på duk uppklistrad på pannå, dallandskap med boskap. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (43x58)
600 SEK | 2018-09-08 21:38 |
550 SEK | 2018-09-08 18:01 |
500 SEK | 2018-09-07 20:15 |
200 SEK | 2018-09-07 08:12 |
150 SEK | 2018-09-06 20:57 |
100 SEK | Startpris |