Etsning, "Mona". Signerad. I trycket daterad 1911. Inramad. (24,5x17,5)
5 200 SEK | 2018-09-07 18:13 |
5 200 SEK | 2018-09-08 18:46 |
3 400 SEK | 2018-09-07 19:58 |
2 000 SEK | 2018-09-07 11:53 |
1 000 SEK | 2018-09-07 09:02 |
600 SEK | 2018-09-07 07:56 |
500 SEK | 2018-09-06 20:38 |
100 SEK | Startpris |