Olja på träskiva, landskap med figurer. Krackeleringar, repor, enstaka färgbortfall. Ram med dekorskador. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (39x49)
600 SEK | 2018-09-09 11:54 |
550 SEK | 2018-09-08 20:52 |
500 SEK | 2018-09-07 20:16 |
150 SEK | 2018-09-07 08:12 |
100 SEK | Startpris |