Olja på träskiva, flicka i trädgård. Signerad och daterad 1878. I samtida ram med mindre skador. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung.(35x26)
5 400 SEK | 2018-09-09 11:27 |
5 200 SEK | 2018-09-09 11:07 |
4 600 SEK | 2018-09-09 10:13 |
3 400 SEK | 2018-09-08 22:52 |
2 300 SEK | 2018-09-08 10:59 |
2 100 SEK | 2018-09-07 00:08 |
2 000 SEK | 2018-09-06 20:15 |
1 800 SEK | 2018-09-06 20:39 |
1 000 SEK | 2018-09-06 20:26 |
550 SEK | 2018-09-06 19:24 |
100 SEK | 2018-09-06 18:52 |
100 SEK | Startpris |