Olja på duk uppklistrad på pannå, profet. I ram från 1800-talet. Krackeleringar, restaurerad. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (29x25)
1 100 SEK | 2018-09-09 12:11 |
1 000 SEK | 2018-09-09 11:59 |
900 SEK | 2018-09-09 11:51 |
700 SEK | 2018-09-08 22:34 |
650 SEK | 2018-09-08 22:53 |
550 SEK | 2018-09-08 19:02 |
350 SEK | 2018-09-07 13:48 |
150 SEK | 2018-09-07 00:27 |
100 SEK | 2018-09-06 19:54 |
100 SEK | Startpris |