Akvarell, figurer i båt. Signerad och daterad 1851. I samtida ram med dekorskador. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (59x49,5)
1 600 SEK | 2018-09-09 12:11 |
1 500 SEK | 2018-09-09 12:02 |
1 300 SEK | 2018-09-09 12:02 |
950 SEK | 2018-09-09 11:51 |
650 SEK | 2018-09-09 04:13 |
600 SEK | 2018-09-08 18:02 |
550 SEK | 2018-09-06 21:24 |
350 SEK | 2018-09-07 22:39 |
200 SEK | 2018-09-07 12:58 |
100 SEK | 2018-09-06 19:21 |
100 SEK | Startpris |