Brons. Med reliefdekor av drake, fåglar och körsbärsträd. Locket stämplat. Mindre bristningar. Ytslitage, krönande dekor avslagen. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (Höjd 54)
550 SEK | 2018-09-09 12:11 |
500 SEK | 2018-09-07 09:27 |
500 SEK | 2018-09-08 22:50 |
400 SEK | 2018-09-08 20:35 |
250 SEK | 2018-09-07 14:08 |
150 SEK | 2018-09-06 20:24 |
100 SEK | 2018-09-06 19:13 |
100 SEK | Startpris |