Olja på träskiva, sydländskt landskap med kvinna och boskap. Signerad och daterad 86. I samtida ram med dekorskador. (12x21)
2 100 SEK | 2018-09-09 12:01 |
2 000 SEK | 2018-09-09 11:58 |
1 600 SEK | 2018-09-09 10:59 |
1 000 SEK | 2018-09-06 21:43 |
750 SEK | 2018-09-06 21:27 |
650 SEK | 2018-09-06 21:21 |
100 SEK | Startpris |