Olja på pannå, festscen. Signerad och daterad 67. (79x98)
1 400 SEK | 2018-09-08 21:51 |
1 300 SEK | 2018-09-08 22:54 |
1 100 SEK | 2018-09-08 22:41 |
800 SEK | 2018-09-07 15:23 |
650 SEK | 2018-09-07 14:48 |
100 SEK | 2018-09-06 21:37 |
100 SEK | Startpris |