Låda i ek, med skuren dekor. Tratt i bemålad plåt. Slitage, märken, tratten med bristningar och bulor. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (Höjd 78)
1 100 SEK | 2018-09-07 15:13 |
1 000 SEK | 2018-09-07 21:23 |
800 SEK | 2018-09-06 22:51 |
250 SEK | 2018-09-06 20:34 |
150 SEK | 2018-09-06 20:07 |
100 SEK | Startpris |