Skulpturer i förgylld brons 2st, i form av tärningar. En plakettmärkt och numrerad 11/99. Ytslitage, fläckar, ställvis något ärgade. (ca.10x10x10)
2 100 SEK | 2018-09-30 11:56 |
2 000 SEK | 2018-09-30 11:00 |
1 900 SEK | 2018-09-30 08:23 |
1 600 SEK | 2018-09-29 18:36 |
800 SEK | 2018-09-29 14:53 |
700 SEK | 2018-09-28 14:24 |
400 SEK | 2018-09-28 00:37 |
300 SEK | 2018-09-27 21:58 |
150 SEK | 2018-09-27 20:37 |
100 SEK | Startpris |