Skulptur i mässing, bulldog. Plakettmärkt och numrerad 5/99. Ytslitage. (Höjd 28, längd 31)
3 600 SEK | 2018-09-30 11:35 |
3 600 SEK | 2018-09-30 11:57 |
2 700 SEK | 2018-09-30 07:33 |
2 100 SEK | 2018-09-30 07:49 |
1 900 SEK | 2018-09-29 22:46 |
600 SEK | 2018-09-28 12:14 |
550 SEK | 2018-09-28 08:29 |
450 SEK | 2018-09-28 00:16 |
350 SEK | 2018-09-27 21:58 |
200 SEK | 2018-09-27 20:44 |
100 SEK | Startpris |