Olja på duk, geometrisk komposition. Signerad och daterad 1985. (96x193)
15 500 SEK | 2018-09-30 00:32 |
15 000 SEK | 2018-09-30 10:37 |
12 500 SEK | 2018-09-29 00:35 |
12 500 SEK | 2018-09-29 07:58 |
6 200 SEK | 2018-09-28 18:14 |
5 000 SEK | 2018-09-28 08:32 |
3 800 SEK | 2018-09-27 22:35 |
3 200 SEK | 2018-09-27 21:45 |
2 700 SEK | 2018-09-27 22:30 |
1 400 SEK | 2018-09-27 20:55 |
100 SEK | Startpris |