Färglitografi, roulettbord med kvinna. Signerad och numrerad. Inramad. (57x86)
1 700 SEK | 2018-09-29 13:03 |
1 600 SEK | 2018-09-30 11:14 |
1 000 SEK | 2018-09-28 22:51 |
400 SEK | 2018-09-28 11:07 |
200 SEK | 2018-09-28 07:03 |
150 SEK | 2018-09-27 21:41 |
100 SEK | Startpris |