Akvarell, motiv från Ådalen 1931. Signerad och daterad 49. Inramad. (50x72)
14 000 SEK | 2018-09-30 11:46 |
13 500 SEK | 2018-09-29 15:59 |
12 000 SEK | 2018-09-30 10:42 |
10 000 SEK | 2018-09-29 22:41 |
8 200 SEK | 2018-09-29 21:11 |
6 400 SEK | 2018-09-29 16:17 |
5 200 SEK | 2018-09-29 00:17 |
4 200 SEK | 2018-09-28 19:55 |
1 500 SEK | 2018-09-27 21:41 |
500 SEK | 2018-09-27 20:52 |
100 SEK | 2018-09-27 19:36 |
100 SEK | Startpris |