Olja på duk, "The kisses". Signerad. (73x60)
2 700 SEK | 2018-09-30 10:40 |
2 600 SEK | 2018-09-30 10:58 |
2 000 SEK | 2018-09-28 22:19 |
1 200 SEK | 2018-09-27 22:15 |
350 SEK | 2018-09-27 21:49 |
250 SEK | 2018-09-27 19:21 |
100 SEK | Startpris |