Färglitografi, "Rävvän". Signerad och numrerad. Inramad. (59x37)
1 700 SEK | 2018-09-28 09:25 |
1 600 SEK | 2018-09-28 07:03 |
1 400 SEK | 2018-09-27 21:40 |
100 SEK | Startpris |