Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (140x155)
18 000 SEK | 2018-09-30 11:24 |
17 500 SEK | 2018-09-29 23:33 |
17 000 SEK | 2018-09-29 23:31 |
15 000 SEK | 2018-09-29 19:54 |
14 500 SEK | 2018-09-29 20:15 |
13 500 SEK | 2018-09-29 16:20 |
12 500 SEK | 2018-09-29 00:35 |
5 000 SEK | 2018-09-27 22:09 |
1 900 SEK | 2018-09-27 22:30 |
1 600 SEK | 2018-09-27 21:44 |
1 200 SEK | 2018-09-27 20:54 |
400 SEK | 2018-09-27 19:37 |
200 SEK | 2018-09-27 20:31 |
100 SEK | 2018-09-27 19:24 |
100 SEK | Startpris |