Med geometriskt mönster. Med linnefrans. Monogramsignerad. Fläckar, fransbortfall, kantskador. (130x66)
650 SEK | 2018-09-30 10:57 |
600 SEK | 2018-09-30 11:11 |
400 SEK | 2018-09-28 07:41 |
400 SEK | 2018-09-30 10:40 |
250 SEK | 2018-09-29 12:56 |
150 SEK | 2018-09-28 07:21 |
100 SEK | Startpris |