Olja på pannå, gårdsbild med kvinna. Signerad och daterad 1945. (58x73)
1 100 SEK | 2018-09-29 22:40 |
1 000 SEK | 2018-09-27 20:33 |
400 SEK | 2018-09-28 21:30 |
100 SEK | Startpris |