Olja på duk, "Litet bo". Signerad. (64x95)
3 800 SEK | 2018-09-28 18:27 |
3 600 SEK | 2018-09-30 09:31 |
3 000 SEK | 2018-09-30 08:06 |
2 000 SEK | 2018-09-29 19:35 |
550 SEK | 2018-09-29 14:58 |
450 SEK | 2018-09-28 00:38 |
100 SEK | Startpris |