Färglitografi, kortspel. Signerad och numrerad. Inramad. (46x36)
700 SEK | 2018-09-30 11:34 |
650 SEK | 2018-09-30 10:36 |
550 SEK | 2018-09-30 07:50 |
500 SEK | 2018-09-29 18:39 |
450 SEK | 2018-09-27 21:46 |
250 SEK | 2018-09-27 19:22 |
100 SEK | Startpris |