Automat. Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid katalogiseringstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavlan med stötmärke. (Diameter 35mm)
4 000 SEK | 2018-09-30 11:58 |
3 800 SEK | 2018-09-30 10:46 |
3 600 SEK | 2018-09-30 10:40 |
3 400 SEK | 2018-09-29 23:43 |
3 000 SEK | 2018-09-29 16:15 |
2 500 SEK | 2018-09-27 20:32 |
2 200 SEK | 2018-09-28 22:34 |
1 800 SEK | 2018-09-28 12:18 |
1 600 SEK | 2018-09-27 19:50 |
350 SEK | 2018-09-27 20:06 |
100 SEK | 2018-09-27 19:26 |
100 SEK | Startpris |