Bordsgafflar 7st, bordsknivar 7st, bordsskedar 7st samt smörknivar 4st. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 576g., knivarnas vikt 632g.)
4 200 SEK | 2018-09-29 20:48 |
4 000 SEK | 2018-09-29 22:16 |
2 100 SEK | 2018-09-28 18:29 |
2 000 SEK | 2018-09-28 14:33 |
1 700 SEK | 2018-09-27 18:50 |
1 700 SEK | 2018-09-27 21:49 |
1 500 SEK | 2018-09-27 18:50 |
100 SEK | Startpris |