Bronserad och förgylld. Med sidoglas. Krön med genombruten dekor. Senare sidoglas, bronsering och bakstycke. Krön med lagning, baktill med mindre maskhål. (Höjd 85)
5 000 SEK | 2018-10-20 18:49 |
4 800 SEK | 2018-10-21 09:38 |
4 400 SEK | 2018-10-20 17:16 |
3 000 SEK | 2018-10-20 13:47 |
2 800 SEK | 2018-10-19 23:48 |
2 000 SEK | 2018-10-19 23:17 |
1 100 SEK | 2018-10-19 18:23 |
1 000 SEK | 2018-10-19 13:24 |
850 SEK | 2018-10-19 07:43 |
100 SEK | 2018-10-18 20:35 |
100 SEK | Startpris |