Konturerad form. Med förgyllning. Ostämplad. Tidigare proveniens Simon Falk samling. Förgyllningsslitage. (Höjd 4, vikt 30g.)
2 200 SEK | 2018-10-21 11:58 |
2 100 SEK | 2018-10-21 11:48 |
2 000 SEK | 2018-10-21 11:35 |
1 600 SEK | 2018-10-21 11:12 |
1 100 SEK | 2018-10-21 00:42 |
600 SEK | 2018-10-19 17:21 |
550 SEK | 2018-10-20 11:50 |
200 SEK | 2018-10-18 21:45 |
150 SEK | 2018-10-18 21:40 |
100 SEK | Startpris |