Olja på duk, midsommarfirande i skärgården. Signerad. Ram med lagningar och retuscher. Ställvis krackelerad. (74x118)
2 900 SEK | 2018-10-20 17:25 |
2 800 SEK | 2018-10-21 10:00 |
2 000 SEK | 2018-10-20 18:55 |
750 SEK | 2018-10-19 01:20 |
750 SEK | 2018-10-19 11:04 |
150 SEK | 2018-10-18 22:06 |
100 SEK | Startpris |