Olja på pannå, "Flickan och flaskan". Signerad. (54x45)
2 300 SEK | 2018-10-21 10:43 |
2 200 SEK | 2018-10-21 12:24 |
1 100 SEK | 2018-10-21 06:08 |
700 SEK | 2018-10-21 10:10 |
600 SEK | 2018-10-19 18:43 |
600 SEK | 2018-10-20 19:09 |
500 SEK | 2018-10-18 21:06 |
400 SEK | 2018-10-19 07:26 |
100 SEK | 2018-10-18 20:13 |
100 SEK | Startpris |