Olja på pannå, telefonkiosk. Signerad. (37x45)
1 600 SEK | 2018-10-21 10:43 |
1 500 SEK | 2018-10-21 05:45 |
1 000 SEK | 2018-10-20 19:42 |
950 SEK | 2018-10-20 19:09 |
850 SEK | 2018-10-19 23:55 |
800 SEK | 2018-10-20 08:32 |
600 SEK | 2018-10-19 13:47 |
500 SEK | 2018-10-18 21:07 |
100 SEK | Startpris |