Olja på duk, "Att stiga ut". Monogramsignerad. (50x70)
4 000 SEK | 2018-10-21 11:57 |
4 000 SEK | 2018-10-21 11:59 |
3 600 SEK | 2018-10-21 11:47 |
3 200 SEK | 2018-10-21 11:47 |
1 900 SEK | 2018-10-19 21:16 |
1 600 SEK | 2018-10-20 18:26 |
1 000 SEK | 2018-10-20 03:30 |
350 SEK | 2018-10-19 11:04 |
250 SEK | 2018-10-18 22:41 |
100 SEK | Startpris |