Olja på duk, "Gränsland". Signerad. (54x50)
4 200 SEK | 2018-10-21 11:59 |
4 000 SEK | 2018-10-21 11:57 |
3 600 SEK | 2018-10-21 11:48 |
3 000 SEK | 2018-10-21 11:46 |
1 200 SEK | 2018-10-21 09:57 |
1 000 SEK | 2018-10-20 03:30 |
500 SEK | 2018-10-19 15:52 |
150 SEK | 2018-10-18 22:10 |
100 SEK | Startpris |