Olja på duk, älvlandskap. Signerad. Retuscher, dukhål. (79x99)
1 600 SEK | 2018-10-20 17:26 |
1 500 SEK | 2018-10-21 11:53 |
800 SEK | 2018-10-21 11:37 |
600 SEK | 2018-10-21 06:53 |
400 SEK | 2018-10-20 17:47 |
300 SEK | 2018-10-20 11:45 |
250 SEK | 2018-10-19 11:05 |
150 SEK | 2018-10-19 09:31 |
100 SEK | Startpris |