38. Carl Brandt (1852-1930)

Olja på duk, älvlandskap. Signerad. Retuscher, dukhål. (79x99)

Varunr 265393

21 Oktober 2018 12:00

1 600 SEK2018-10-20 17:26
1 500 SEK2018-10-21 11:53
800 SEK2018-10-21 11:37
600 SEK2018-10-21 06:53
400 SEK2018-10-20 17:47
300 SEK2018-10-20 11:45
250 SEK2018-10-19 11:05
150 SEK2018-10-19 09:31
100 SEK Startpris

2018-10-21 Månadsauktion, Söndag 21 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms