Armband i delvis förgyllt stål. Med certifikat. Två extra länkar medföljer. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Repor, boett med färgbortfall. (Diameter 35mm)
5 600 SEK | 2018-10-21 12:03 |
5 400 SEK | 2018-10-20 21:45 |
4 200 SEK | 2018-10-19 11:23 |
3 800 SEK | 2018-10-19 09:17 |
1 000 SEK | 2018-10-18 20:39 |
500 SEK | 2018-10-18 22:26 |
100 SEK | Startpris |