Olja på duk, figurscen. Signerad och daterad 74. (64x75)
800 SEK | 2018-10-21 11:48 |
750 SEK | 2018-10-21 11:49 |
650 SEK | 2018-10-21 11:44 |
250 SEK | 2018-10-18 20:44 |
250 SEK | 2018-10-19 01:29 |
100 SEK | Startpris |