Olja på duk, vinterbild. Signerad och daterad 1903-1906. (98x124)
17 000 SEK | 2018-10-21 11:25 |
16 500 SEK | 2018-10-19 11:31 |
11 000 SEK | 2018-10-20 18:57 |
2 300 SEK | 2018-10-19 14:13 |
950 SEK | 2018-10-18 22:25 |
100 SEK | Startpris |