Olja på duk, smugglare i månbelyst landskap. Signerad och daterad 1874. Dubblerad duk. (62x87)
4 200 SEK | 2018-10-21 11:58 |
4 000 SEK | 2018-10-20 17:17 |
4 000 SEK | 2018-10-21 11:42 |
3 200 SEK | 2018-10-21 11:09 |
1 100 SEK | 2018-10-20 03:00 |
1 000 SEK | 2018-10-19 15:15 |
850 SEK | 2018-10-19 01:32 |
600 SEK | 2018-10-18 22:13 |
100 SEK | Startpris |