Olja på duk, skärgårdsbild med färjan Blidösund. Signerad och daterad 1973. (43x59)
5 600 SEK | 2018-10-12 09:30 |
5 400 SEK | 2018-10-20 08:29 |
450 SEK | 2018-10-18 20:15 |
100 SEK | Startpris |