Matgafflar 12st, matknivar 12st, efterrättsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st samt såsslev. Bruksslitage, repor. (Längsta längd 20,5, vikt exklusive knivar 1425g., knivarnas vikt 1312g.)
8 000 SEK | 2018-10-21 10:11 |
7 800 SEK | 2018-10-18 21:53 |
6 200 SEK | 2018-10-20 18:26 |
4 600 SEK | 2018-10-20 09:56 |
4 200 SEK | 2018-10-18 23:31 |
3 000 SEK | 2018-10-18 21:16 |
2 500 SEK | 2018-10-18 20:34 |
1 100 SEK | 2018-10-18 20:15 |
100 SEK | Startpris |