Olja på duk, gårdsbild med figurer. Monogramsignerad. (53x64)
1 700 SEK | 2018-10-21 11:59 |
1 600 SEK | 2018-10-21 11:02 |
1 500 SEK | 2018-10-21 11:25 |
1 000 SEK | 2018-10-21 10:12 |
800 SEK | 2018-10-20 19:07 |
600 SEK | 2018-10-19 01:17 |
150 SEK | 2018-10-19 09:27 |
100 SEK | Startpris |