Olja på pannå, insjölandskap med änder. Signerad och daterad 67. Något lös i ram. (40x55)
1 600 SEK | 2018-11-11 10:43 |
1 500 SEK | 2018-11-10 21:39 |
700 SEK | 2018-11-11 09:54 |
500 SEK | 2018-11-10 19:10 |
150 SEK | 2018-11-09 06:37 |
100 SEK | Startpris |