Stengods. Med gul harpälsglasyr. Signerad. Smärre glasyrmistor, mindre repor. (Höjd 9, längd 31)
1 000 SEK | 2018-11-11 09:38 |
1 000 SEK | 2018-11-11 11:41 |
600 SEK | 2018-11-10 23:18 |
500 SEK | 2018-11-10 18:01 |
400 SEK | 2018-11-10 19:12 |
200 SEK | 2018-11-09 20:16 |
200 SEK | 2018-11-10 16:53 |
100 SEK | 2018-11-09 19:53 |
100 SEK | Startpris |